Zajímavé barvy truhlíku Lavanda - levandulová a šalvějová - přímo vyzývají k příjemné hře při kombinování barevných variací s letními květinami, bylinkami nebo malými keříčky.
Zajímavé barvy truhlíku Lavanda - levandulová a šalvějová - přímo vyzývají k příjemné hře při kombinování barevných variací s letními květinami, bylinkami nebo malými keříčky.
Dekorativní prostorné květináče jsou vyrobeny z nárazuvzdorného a mrazuvzdorného plastu. Díky svému tvaru se dobře hodí pro pěstování bylinek. V dostatečném prostoru bylinky dobře zakoření. Spodní miska udrží zálivkovou vodu i v letním horkém počasí. Kvetináč má ve spodní části profilovaný odtok pro přebytečnou vodu. Rostliny, pokud to se zálivkou přeháníte nebo na ně prší, nebudou v květináči zahnívat. Přebytečná voda vždy odteče. Ve spodní misce se udrží rezerva zálivkové vody, je-li nutno. Bylinky takovou péči ocení.
Do tohoto tvaru jsou vhodné všechny druhy košatých bylinek jako je tymián, mateřídouška nebo rozmarýn.
Jednoduché je i pěstování bazalky nebo majoránky. A na podzim můžet edo květináčů nasadit macešky, které vydrží až do zámrazu. Květináče jsou vyrobeny z mrazuvzdorného a nárazuvzdorného materiálu, takž eje klidně můžete přes zimu přechovávat i ve venkovních prostorách.
Rozměry : Ø 20 x 8,5 cm (výška), vnitřní objem 1,6 Lt.
Ø 30 x 13 cm (výška), vnitřní objem 5,8 Lt.
Ø 40 x 17 cm (výška), vnitřní objem 12,5 Lt.
Každý z rozměrů je dostupný v šedé, béžové a bílé barvě.
100% recyklovatelné.
Vyrobeny v Itálii.